Rowery i trasy rowerowe w Borach Tucholskich

Chcesz wypocząć na terenie Borów Tucholskich w aktywny sposób? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję, a jest nim pobyt w naszej agroturystyce, w pobliżu której znajdują bardzo atrakcyjne trasy rowerowe w Borach Tucholskich. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników rekreacyjnego kolarstwa, a także osoby, które chcą po prostu w trakcie urlopu zapewnić sobie nieco ruchu w malowniczym wydaniu.

Jazda rowerem plus Bory Tucholskie to coś, czego koniecznie musisz spróbować! To malownicze krajobrazy, atrakcyjne trasy rowerowe i wolność od zgiełku codzienności. Czy jest tu ktoś, kto nie chciałby chociaż spróbować? My sprawdzaliśmy pobliskie trasy nieraz, dlatego zawsze zachęcam do wycieczek na rowerach wszystkich naszych gości, a uśmiechy zdobiące ich twarze po powrocie oddają dużo więcej niż setki słów.

tuŻur – doskonała baza wypadowa na rowerowe wycieczki

Agroturystyka dla dorosłych i dzieci tuŻur, w zasadzie oferowane przez nas gościom willa i komfortowe domki w Borach Tucholskich to bez cienia wątpliwości świetna baza wypadowa na wycieczki rowerami po tym wyjątkowym regionie. W Borach Tucholskich czekają na Ciebie szlaki rowerowe o różnej długości, z różnymi atrakcjami po drodze i o różnych poziomach trudności. Każdy znajdzie u nas trasę rowerową dopasowaną do swoich umiejętności. No właśnie! Warto dodać, że rower może stać się tutaj świetnym środkiem lokomocji między okolicznymi atrakcjami. Przyjedź i sprawdź na własnej skórze, jak wiele miejsc w Borach Tucholskich można odwiedzić, przemierzając wszechobecne tu ścieżki rowerowe.

Przygotuj wygodne ubrania, wygodne buty i ruszaj na podbój tras! Dbam o osoby, które nas odwiedzają najlepiej, jak umiem, dlatego korzystając z okazji, zachęcam Cię do zabrania kasku ochronnego. Dzięki niemu wycieczka rowerowa stanie się dla Ciebie po prostu bezpieczniejsza, a frajda ani odrobinę nie mniejsza.

Nie zabrałeś roweru ze sobą? Nie szkodzi! Na terenie Borów Tucholskich są dostępne wypożyczalnie rowerów, ale także ja jako gospodarz ośrodka tuŻur jestem przygotowana na taką ewentualność. Do dyspozycji moich gości mam 6 rowerów turystycznych, które udostępniam bezpłatnie. Serdecznie zapraszam do rezerwacji pobytu w moim autorskim raju na ziemi i sprawdzenia wyjątkowych tras rowerowych w Borach Tucholskich. Polecam także inne aktywne formy spędzania czasu w okolicy, jak spływy kajakowe czy relaksujące kąpiele leśne.