Rowery i trasy rowerowe w Borach Tucholskich

Jazda rowerem plus Bory Tucholskie to coś, czego koniecznie musisz spróbować! To malownicze krajobrazy, atrakcyjne trasy i wolność od zgiełku codzienności. Jest tu ktoś, kto nie chciałby chociaż spróbować? My sprawdzaliśmy pobliskie trasy nie raz, zachęcam do wycieczek na rowerach wszystkich naszych gości, a uśmiechy zdobiące ich twarze po powrocie oddają dużo więcej niż setki słów.

tuŻur to bez cienia wątpliwości świetna baza wypadowa na wycieczki rowerami w Borach Tucholskich. Czekają tu na Ciebie trasy o różnej długości, z różnymi atrakcjami po drodze i o różnych poziomach trudności. No właśnie! Rower może stać się tutaj świetnym środkiem lokomocji między okolicznymi atrakcjami. Przyjedź i sprawdź na własnej skórze!

Przygotuj wygodne ubrania, wygodne buty i ruszaj na podbój tras! Dbam o osoby, które nas odwiedzają najlepiej, jak umiem, dlatego korzystając z okazji zachęcam Cię do zabrania kasku ochronnego. Dzięki niemu wycieczka rowerowa stanie się dla Ciebie po prostu bezpieczniejsza, a frajda ani odrobinę nie mniejsza.

Nie zabrałeś roweru ze sobą? Nie szkodzi! Do dyspozycji moich gości mam 6 rowerów turystycznych, które udostępniam bezpłatnie.