Kajaki i spływy kajakowe w Borach Tucholskich

Przyjedź w Bory Tucholskie i popłyń wartką trasą spływu kajakowego!

tuŻur, las, Bory Tucholskie… do ideału brakuje tylko kajaków. Właściwie brakowałoby, ponieważ pobyt w agroturystyce tuŻur, to obowiązkowo kajaki! Wiadomo, że nikogo do tej formy rekreacji nie zmuszam, tym bardziej że w okolicy naprawdę jest co robić (kąpiele leśne, przepiękne trasy rowerowe, piesze wycieczki i wiele innych), ale wszystkim bardzo polecam. Pływać kajakiem po zbiornikach wodnych w Borach Tucholskich można wyczynowo, ale można też powoli. Kto chce, może na wodzie „dać sobie w kość”, ale może też się zrelaksować. Mówiąc wprost – kajaki i Bory Tucholskie to znakomite połączenie.

Jeżeli do tej pory nie siedziałeś w kajaku, nie obawiaj się – rzeka Wda i Zalew Żurski w Borach Tucholskich to wymarzone miejsca, żeby spróbować pierwszy raz. Podpowiem, wyjaśnię, doradzę albo polecę eksperta, który będzie bardziej doświadczony ode mnie. Jeżeli spływy kajakowe, nie tylko w Borach Tucholskich miałeś już okazję pokochać, tym lepiej, bo znajdziesz u mnie miejsce idealne dla siebie.

Serdecznie polecam rezerwację miejsc na terenie mojej przyjaznej dzieciom agroturystyki. Wynajmij pokój w willi lub komfortowy domek w Borach Tucholskich i spędź niezapomniany czas na okolicznych wodach. Spływ kajakowy w Borach Tucholskich to jest to!