Domki nad potokiem

Na posesji tuŻur o łącznej powierzchni 1,34 ha znajdują się dwa bliźniacze, całoroczne domki, każdy o powierzchni mieszkalnej 45 m.kw. Domki są malowniczo położone na skraju jaru, którym płynie niewielki potok. Każdy ma duży, zadaszony taras od południa i duże przeszklenia od strony zachodniej, gdzie płynie potok. Siedząc na tarasie lub przy otwartym oknie słyszymy przez cały rok szum strumyka, który choć niewielki, nigdy nie wysycha i nigdy nie zamarza… Oprócz szumu potoku towarzyszy nam też tutaj gwar ptasich głosów.

Na parterze domków znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, kuchenka elektryczna, czajnik, kawiarka, garnki i patelnie, zastawa stołowa i sztućce), w którym znajdziecie też kawę, herbatę, cukier, sól i pieprz. Poza aneksem kuchennym z kącikiem jadalnym parter domków mieści też salon (z dużą rozkładaną sofą, która swobodnie pomieści dwie dodatkowe osoby) i łazienkę z prysznicem. Piętro domku to dwie 2-osobowe sypialnie (przy czym jedna jest na otwartej antresoli, czyli jest de facto przechodnia). Sypialnie są umeblowane łóżkami typu hotelowego, które zgodnie z Waszym życzeniem możemy połączyć w łóżka małżeńskie lub pozostawić jako łóżka 1-osobowe.

Domki są całoroczne, ocieplone i ogrzewane za pomocą kozy opalanej drewnem (drewno w nielimitowanej ilości dostępne bezpłatnie), która znajduje się w salonie. W sezonie zimowym dodatkowo uruchamiamy ogrzewanie elektryczne w postaci dwóch piecyków elektrycznych akumulacyjnych oraz grzejnika z grzałką elektryczną w łazience.

Dodatkowe wyposażenie:

Dodatkowo na wyposażeniu każdego domku jest oczywiście pościel i ręczniki, koce plażowe i koc piknikowy, suszarka do włosów, telewizor i grill. Każdy domek ma dostęp do własnego hamaka, na tarasie znajdują się też “kokony” dla dzieci. Jest także router, niezależny dla każdego domku, z dostępem do darmowego internetu mobilnego (jedyna opcja dostępna w tym terenie, LTE).