Oferta pobytu w tygodniu dla opiekunów z dziećmi

Agroturystyka dla dzieci w lesie? Tak! tuŻur już na Was czeka, bo na przyjazd dzieci jesteśmy tak samo dobrze przygotowani, jak na przyjazd dorosłych. Wyjazd w Bory Tucholskie z dziećmi bywa nie lada wyprawą. Wiem, jak duże wymagania potrafią mieć najmłodsi goście, dlatego staramy się, żeby agroturystyka tuŻur w Borach Tucholskich była dla rodziców strzałem w dziesiątkę.

Agroturystyka dla dzieci tuŻur – u nas najmłodsi mają co robić!

Agroturystyka z dziećmi dla wielu osób szukających opcji na wakacyjny wyjazd wydaje się nietrafionym pomysłem. W końcu dzieciaki muszą się wyszaleć, a wiejskie warunki i relaksujący klimat takich ośrodków nie zawsze dają im taką możliwość. U nas jest inaczej!

W zależności od tego, w jakim wieku są dzieci, możemy zaoferować w ramach naszej agroturystyki dla dzieci w Borach Tucholskich masę ciekawych atrakcji (patrz zakładka atrakcje). Jeśli poszukujesz przyjaznego bezpiecznego zakątka z domową atmosferą, w którym dzieciaki nie będą narzekać na nudę – nie mogłeś lepiej trafić. Nasza agroturystyka jest przyjazna dzieciom, a jej bliskie otoczenie daje im mnóstwo ciekawych możliwości na spędzenie czasu w aktywny sposób. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas atrakcjami dla dzieci, takimi jak: 

  • bogaty w infrastrukturę plac zabaw na świeżym powietrzu,
  • ogniska i grille,
  • trasy rowerowe i piesze (kąpiele leśne),
  • kąpieliska,
  • korzystanie ze sprzętu wodnego (spływy kajakowe oraz rowery wodne pod opieką dorosłych),
  • grzybobranie,
  • wędkowanie.

Darmowy pobyt dla dzieci w tygodniu poza sezonem!

Na koniec prawdziwa wisienka na torcie! Przygotowałam dla Ciebie wyjątkową ofertę, dzięki której za pobyt dzieci w wieku od 0 do 18 lat nie płacisz ani złotówki! Oferta ta dotyczy tylko pobytów w dniach poniedziałek-piątek poza sezonem (czyli poza wakacjami, długimi weekendami i świętami). Szczegółowe ceny w zakładce cennik.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z okazji i rezerwacji pobytu w mojej willi lub komfortowych domkach w Borach Tucholskich poza sezonem i skorzystania z możliwości bezpłatnego pobytu niepełnoletnich gości. Oczywiście, zapraszamy również w sezonie wakacyjnym – także ze swoimi psami i kotami. Nasza agroturystyka jest idealna dla dzieci i rodzin ze zwierzętami. Zachęcamy do kontaktu!