Start
tuŻur Marzena Fryszka

Jazda roweremplus Bory Tucholskie to coś, czego koniecznie musisz spróbować!

tuŻur to popularna baza noclegowa dla miłośników wycieczek rowerowych

Rowery w Borach Tucholskich ,czyli malowanicze krajobrazy, atrakcyjne trasy i wolność od zgiełku codzienności. Jest tu ktoś, kto nie chciałby chociaż spróbować? My sprawdzaliśmy pobliskie trasy nie raz, zachęcamy do wycieczek na rowerach wszystkich naszych gości, a uśmiechy zdobiące ich twarze po powrocie oddają dużo więcej niż setki słów.

tuŻur to bez cienia wątpliwości świetna baza wypadowa na wycieczki rowerami w Borach Tucholskich. Czekają tu na Ciebie trasy o różnej długości, z różnymi atrakcjami po drodze i o różnych poziomach trudności. No właśnie! Rower może stać się tutaj świetnym środkiem lokomocji między okolicznymi atrakcjami. Przyjedź i sprawdź na własnej skórze!

Przygotuj wygodne ubrania, wygodne buty i ruszaj na podbój tras! Dbamy o osoby, które nas odwiedzają najlepiej, jak umiemy, dlatego korzystając z okazji zachęcamy Cię do zabrania kasku ochronnego. Dzięki niemu wycieczka rowerowa stanie się dla Ciebie po prostu bezpieczniejsza, a frajda ani odrobinę nie mniejsza.

Zobacz także pozostałe oferty

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję u nas w Żurze odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2022 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w Żurze.
  Świętuj nowy rok w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2022.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się .
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje . I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie .
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2022 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na !
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  W naszej strefie SPA czeka na Ciebie wymarzony zabieg na twarz. Poradź się naszych ekspertów i pozwól sobie na zabieg najwyższej jakości.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, , idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2022 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W Żurze w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj