Piesze wycieczki

Niezwykły krajobraz Borów Tucholskich Cię oczaruje, gdy wybierzesz się z przyjaciółmi na pieszą wycieczkę po okolicy. Bo Bory Tucholskie są idealnym terenem na piesze wycieczki.

Piesze wycieczki to aktywność dobra dla każdego. Skąd taka pewność? Ścieżki w okolicy przeszłam już nie raz, a odwiedzający mnie poznali za ich sprawą niejeden ciekawy zakamarek okolicy. Możesz chodzić i żwawo, i wolno, i daleko, i blisko, a co w tym najlepsze – dokładnie tam, gdzie akurat oczy poniosą.

Na taki spacer zalecam wziąć swoją ulubioną ekipę. Znajomi? Najbliższa rodzina? Przyjaciele? A może tylko Ty sam? Wędrówka to zawsze świetna okazja do długich dyskusji, relaksującego milczenia, dużej liczby uśmiechów.

Przygotowując się do wędrówki w Borach Tucholskich, koniecznie pamiętaj, żeby wybrać wygodne, zabudowane buty, które zapewnią Ci odpowiednią ochronę stóp. W torbie zawsze miej małą przekąskę i wodę, a ja zaopatrzę Cię w mapę, dzięki której będziesz mógł tak samo bezpiecznie, co i efektywnie poznawać najpiękniejsze ścieżki w regionie.