Start
tuŻur Marzena Fryszka

Planujesz urlop na wielkanoc i szukasz miejsca na pobyt wielkanocny 2022? Zapraszamy do Borów Tucholskich!

Jak w święta Wielkanocne odpocząć? Odwiedź tuŻur i i zostaw zmartwienia za sobą

Część osób święta Wielkiej Nocy spędza w gronie rodziny, w domu, część odwiedza znajomych, a część decyduje się zobaczyć niezwykłe miejsca i doświadczyć czegoś nowego. Tak się składa, że wiosna to doskonały moment na urlop w Borach Tucholskich. A dodatkowo to właśnie tu, w sercu Borów Tucholskich naładujesz baterie pełniej niż gdziekolwiek indziej. Dlaczego?

Agroturystyka tuŻur jest miejscem stworzonym do intensywnego ładowania baterii, czerpania radości z każdego dnia, wypoczynku przez duże “W”. Przyjedź do nas i ciesz się , odkrywaj okolicę i poczuj, jak światbudzi się do życia.

Jeżeli planujesz wybrać ofertę specjalną na święta wielkanocne 2022, jak najszybciej skontaktuj się z nami i zarezerwuj pokój idealny dla siebie. Możesz także dokonać rezerwacji przez naszą stronę internetową. W tym miejscu chcemy jednak zaznaczyć, że służymy pomocą i ochoczo udzielimy odpowiedzi na wszelkiepytania, więc śmiało się z nami skontaktuj.

Do zobaczenia w Borach Tucholskich!

Oferty specjalne

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję u nas w Żurze odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2022 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w Żurze.
  Świętuj nowy rok w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2022.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się .
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje . I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie .
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2022 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na !
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  W naszej strefie SPA czeka na Ciebie wymarzony zabieg na twarz. Poradź się naszych ekspertów i pozwól sobie na zabieg najwyższej jakości.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, , idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2022 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W Żurze w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj