Start
tuŻur Marzena Fryszka

Grzybobranie w Borach Tucholskich? W agrogospodarstwie czekamy na Ciebie z dziećmi - tusmacznie zjesz, zregenerujesz się a rano po leśnne skarby.

W Borach Tucholskich czekają lasy pełne grzybów - podgrzybki, borowiki i inneleśne grzyby

Charakterystyczny zapach leśnego poszycia, słońce delikatnie przebijające się przez liście, pleciony, duży kosz i Ty - łowca najcenniejszych darów lasu. Czy brzmi to dla Ciebie, jak początek naprawdę udanego dnia? Jesteś doświadczonym grzybiarzem? Czy może do tej pory nie zbierałeś grzybów? Uwielbiasz chodzenie po lesie, a jak do tego uda Ci się coś znaleźć, to tym lepiej?

Witaj w raju dla grzybiarzy!

Żur tak samo zdaniem przyjezdnych, jak i miejscowych to jedno z najlepszych miejsc do zbierania grzybów. Lasy w Borach Tucholskich są pełne rozmaitych gatunków grzybów - zarówno tych bardziej, jak i mniej popularnych. Dlatego łap kosz, podpytaj o najlepsze zakątki i bogatych zbiorów!

Na sam koniec mamy dla Ciebie jeszcze małą podpowiedź. Planując grzybobranie warto się ubrać “szczelnie”. Bluzka z długim rękawem, długie spodnie, długie skarpetki pomogą zabezpieczyć się przed kleszczami, komarami, dzięki czemu grzybobranie w Borach Tucholskich stanie się i bezpieczniejsze, i bardziej przyjemne. Bo przecież o to właśnie chodzi!

Zobacz także pozostałe oferty

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję u nas w Żurze odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2022 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w Żurze.
  Świętuj nowy rok w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2022.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się .
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje . I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie .
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2022 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na !
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  W naszej strefie SPA czeka na Ciebie wymarzony zabieg na twarz. Poradź się naszych ekspertów i pozwól sobie na zabieg najwyższej jakości.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, , idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2022 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W Żurze w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj