Start
tuŻur Marzena Fryszka

Wybierz się z przyjaciółmi na pieszą wycieczkę w Borach Tucholskich. Niezwykły krajobraz Borów Tucholskich cię oczaruje

Bory Tucholskie są idealnym terenem na piesze wycieczki

Piesze wycieczki to aktywność dobra dla każdego. Skąd taka pewność? Ścieżki w Żurze przespacerowaliśmy już nie raz, a odwiedzający nas poznali za ich sprawą niejeden ciekawy zakamarek okolicy. Możesz chodzić i żwawo, i wolno, i daleko, i blisko, a co w tym najlepsze - dokładnie tam, gdzie akurat oczy sięgają.

Na taki spacer zalecamy wziąć swoją ulubioną ekipę. Znajomi? Najbliższa rodzina? Przyjaciele? A może tylko Ty sam? Wędrówka to zawsze świetna okazja do długich dyskusji, relaksującego milczenia, dużej liczby uśmiechów.

Przygotowując się do wędrówki w Borach Tucholskich, konicznie zapamiętaj, żeby wybrać wygodne, zabudowane buty, które zapewnią Ci odpowiednią ochronę stóp. W torbie zawsze miej małą przekąskę, wodę i mapę, dzięki której będziesz mógł tak samo bezpiecznie, co i efektywnie poznawać najpiękniejsze ścieżki w regionie.

Zobacz także pozostałe oferty

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję, u nas w tuŻur odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2023 w lesie w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2023 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tuŻur.
  Świętuj nowy rok w lesie w Żurze. Sylwester 2023 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2023.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się w lesie.
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje w lesie. I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2023. Celebruj czas na urlopie w lesie.
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2023 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na las!
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  Zgarnij znajomych i przyjedźcie do Borów Tucholskich! Sprawdź ofertę specjalną na pobyty grupowe 2022/2023.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, las, idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2023 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W tuŻur w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na rok 2022/2023 i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj