Start
tuŻur Marzena Fryszka

Planujesz ferie zimowe 2022 w Borach Tucholskich - to będą wyjątkowe ferie

Planowanie zimowych ferii dla rodziny z nieletnimi dziećmi, to dla nas przyjemność

Ferie 2022 w Borach Tucholskich to idealna oferta dla dużych i małych. Czekamy na Ciebie Żurze z wieloma ciekawymiatrakcjami! Jakimi? Zacznijmy od zimowego szaleństwa, przez zimową rekreację, aż po długie spacery. Jeśli tylko poszukujesz miejsca, gdzie zima ukazuje najbardziej wyjątkowe oblicze - lepiej nie mogłeś/aś wybrać!

Pomyśl tylko... Prawdziwie zimowa kraina, ośnieżone gałęzie drzew, wszędzie wokół śnieg i pośród tego Ty we własnej osobie z czerwonym jak Rudolf noskiem. No i do tego duży uśmiech! Nie moglibyśmy o nim nie napomknąć, bo widzimy go co roku u kolejnych zimowych gości.

Od tej zimowej krainy wspaniałości, gdzie czekają dzieli Cię kilka kliknięć na naszej stronie www albo już tylko krótki telefon. Później już tylko ekspresowe pakowanie walizek i spotykamy się tutaj Żurze! Przeklikaj naszą stronę internetową, sprawdź sprawdź idealne terminy i zrobione!

W kontekście gospodarstwa agroturystycznego - czekają na Ciebie pokoje i mniejsze, i bardziej przestronne, wygodne bardzo i bardziej, az całą pewnością takie idealne dla Ciebie. Przyjeżdzali już do nas goście z następujących województw: kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego oraz podlaskiego. A Ty skąd przybędziesz do nas do Borów Tucholskich?

Bez względu na to, czy masz daleko, czy blisko - już czekamy na Ciebie z dzbankiem gorącej herbaty i niezwykłą, baśniową krainą

Zobacz także pozostałe oferty

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję u nas w Żurze odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2022 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w Żurze.
  Świętuj nowy rok w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2022.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się .
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje . I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie .
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2022 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na !
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  W naszej strefie SPA czeka na Ciebie wymarzony zabieg na twarz. Poradź się naszych ekspertów i pozwól sobie na zabieg najwyższej jakości.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, , idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2022 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W Żurze w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj