Start
tuŻur Marzena Fryszka

Wakacje z dzieckiem w lesie? Agroturystyka w Borach Tucholskich przygotowała atrakcje dla dużych i małych nawet w pochmurne dni

Pozwól dzieciom skosztować lata w lesie, sprawdź najpopularniejsze atrakcje w trakcie wakacji w woj. kujawsko-pomorskim

Myślisz, dokąd jechać w lesie z dzieckiem? Chcesz znaleźć miejsce - gospodarstwa agroturystycznego w Borach Tucholskich, które Was ugości i będzie stworzone z myślą o najmniejszych gościach? tuŻur to miejsce, którego szukasz.

Wyjazd z dziećmi to często bardziej przygoda niż zwykły wypoczynek, czy też standardowy wypad na kilka dni. Dobrze wiemy, jak wysokie są wymagania, które stawiają przed nami rodziny z dziećmi, więc staramy się ze wszystkich sił, aby stanąć na wysokości zadania. Nie kończymy jedynie na placu zabaw. w agrogospodarstwie tuŻur mamy dla Ciebie:

.

I to zaledwie dobry początek! Rodzice i dzieci w okolicy znajdą masę niezapomnianych atrakcji. A wśród nich:

Atrakcje: jeszcze więcej jeszcze nieodkrytych!

Bez względu na to, czy planujesz kilkudniowy wypad, czy kilkunastodniowe, rodzinne wczasy - dzieci nie będą miały czasu, żeby się tutaj nudzić. Rodzice z kolei znajdą w agrogospodarstwie tuŻur czas i przestrzeń na zasłużony odpoczynek oraz ucieczkę od codzienności. Żur to idealne miejsce dla dzieci i dorosłych i przekonywać możemy w nieskończoność. Ostatecznie żadne słowa nie oddadzą wyjątkowości regionu Borów Tucholskich, dlatego też po prostu z całego serca zapraszamy.

Zarezerwować można zrobić telefonicznie oraz poprzez naszą stronę internetową. Pokoje czekają już z całą swoją przytulnością, a my po prostu za Wami wypatrujemy!

Oferty specjalne

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję, u nas w tuŻur odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w lesie w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2023 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tuŻur.
  Świętuj nowy rok w lesie w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2023.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się w lesie.
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje w lesie. I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie w lesie.
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2023 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na las!
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  Zgarnij znajomych i przyjedźcie do Borów Tucholskich! Sprawdź ofertę specjalną na pobyty grupowe 2022/2023.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, las, idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2023 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W tuŻur w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na rok 2022/2023 i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj