Start
tuŻur Marzena Fryszka

Las, pobyt weekendowy, Bory Tucholskie - to plan idealny! Odwiedź agroturystykę tuŻur w kujawsko-pomorskim

tuŻur ma atrakcyjną ofertę na długi weekend dla rodziny z dziećmi, przyjaciół, zakochanych.

Czy Ty też tak kochasz weekendy? Jakby nie było, to takie cotygodniowe miniwakacje, podczas których możesz naładować baterie, zaplanować wszystko, co tylko chcesz, a nawet poznać całkowicie nieznane dotąd miejsce!

A gdyby tak… Zapakować bagaż, wsiąść w samochód lub znaleźć pociąg i wyruszyć prosto do Borów Tucholskich? Wokół las, w okolicy wiele atrakcji, w agrogospodarstwie idealnie miękkie łóżka i domowa atmosfera. Już w pierwszym momencie wita Cię piękny widok i radośni gospodarze, którzy dbają o to, żeby Twój urlop był jak najlepszy.

Dasz wiarę, że dzieli Cię od tego jeden telefon lub kilka kliknięć? Przyjedź do nas z ukochaną lub ukochanym, solo, z najbliższymi, z przyjaciółmi i spędźcie weekend inaczej niż zazwyczaj. Być może to będzie dla Ciebie nietypowe, a może to coś, co robisz często i co lubisz. Bez względu na wszystko, nie ma czasu do stracenia! Już szykujemy się na Twój przyjazd, a Ty tylko dokonaj rezerwacji, nie zapomnij ulubionej koszulki i do zobaczenia w Borach Tucholskich.

Oferty specjalne

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję, u nas w tuŻur odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w lesie w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2023 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tuŻur.
  Świętuj nowy rok w lesie w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2023.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się w lesie.
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje w lesie. I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie w lesie.
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2023 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na las!
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  Zgarnij znajomych i przyjedźcie do Borów Tucholskich! Sprawdź ofertę specjalną na pobyty grupowe 2022/2023.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, las, idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2023 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W tuŻur w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na rok 2022/2023 i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj