Start
tuŻur Marzena Fryszka

Szukasz miejsca na pobyt grupowy dla wycieczek grupowych w agrogospodarstwie w Borach Tucholskich? W Żurze czeka na Was mnóstwo atrakcji, las i przepiękna pogoda!

Wypocząć? Tak! Mamy specjalną ofertę na pobyty grupowe Gdzie? W Borach Tucholskich!

Jeśli poszukujesz magicznego miejsca na pobyt grupowy w Borach Tucholskich, witamy Cię właśnie w takim magicznym miejscu! Agroturystyka tuŻur to świetny wybór na wypady większą grupą. Planujecie przyjechać w pięć osób, dziesięć, a może dzwadzieścia? Zależy Wam na atrakcyjnej cenie, czy cenicie sobie najwyższy komfort? Poszukujecie po prostu wygodnych łóżek, czy raczej miejsca z wieloma atrakcjami? Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy Wasz wymarzony pobyt!

Pomyśl tylko… Bory Tucholskie, las i ekipa, którą uwielbiasz spędzać każdą chwilę. W Żurze czekamy na Was z otwartymi ramionami i wyjątkową ofertą specjalną. Jaką?

Odezwij się do nas i poznaj szczegóły. Logistycznie większe grupy bywają wyzwaniem, dlatego porozmawiajmy i ustalmy, na czym najbardziej Wam zależy. To tylko jedna rozmowa, a najlepiej przygotujemy się na Wasz przyjazd. Zrobimy co tylko możliwe, aby to był niezapomniany czas dla całej grupy, jak i każdego z osobna.

Oferty specjalne

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję, u nas w tuŻur odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w lesie w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2023 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w tuŻur.
  Świętuj nowy rok w lesie w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2023.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się w lesie.
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje w lesie. I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie w lesie.
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2023 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na las!
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  Zgarnij znajomych i przyjedźcie do Borów Tucholskich! Sprawdź ofertę specjalną na pobyty grupowe 2022/2023.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, las, idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2023 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W tuŻur w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na rok 2022/2023 i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj