Start
tuŻur Marzena Fryszka

Zacznij Boże Narodzenie jak europejczycy - w ciszy i spokoju poczujesz magię świąt

Jak w święta Bożego Narodzenia odpocząć? Odwiedź tuŻur i i zostaw zmartwienia za sobą

Boże Narodzenie można spędzić na wiele różnych sposobów. Część z nas spędza je po prostu wśród najbliższej rodziny, część organizuje wielkie, rodzinne świętowanie, a niektórzy wyjeżdżają chcąc zregenerować się, zmienić otoczenie i doświadczyć czegoś nowego. To jest właśnie magia świąt - dla każdego stanowią coś zupełnie innego, a nadal świetnego i unikatowego!

Chcesz spędzić Święta poza domem i rozglądasz się za noclegiem w Borach Tucholskich? Jeśli zależy Ci na wyjeździe na Boże Narodzenie, w czasie którego zrelaksujesz się, odwiedzisz ciekawe miejsce, a także zapewnisz sobie i swoim najbliższym świetne samopoczucie - przygotowaliśmy coś wyjątkowego specjalnie dla Ciebie! Oferta na Boże Narodzenie to propozycja dla osób, które planują spędzić święta nieco inaczej niż w biegu, bez choć momentu wytchnienia i tak jak większość ludzi z ich otoczenia.

Zarezerwuj nocleg i przygotuj się na wyjątkowy czas w wyjątkowym miejscu. zapewnią Ci błogi relaks. Wygodne pokoje zapewnią wytchnienie od znanej Ci codzienności, a region przywita Cię mnogością nieodkrytych dotąd miejsc. Spacer w wigilię? Karcianki? Długie leniuchowanie w łóżku? Zimowy wschód i zachód słońca? Okoliczne atrakcje? Nasz pakiet bożonarodzeniowy to prawdziwie magiczny czas po prostu po Twojemu. tuŻur czeka w pełnej okazałości, więc przejrzyj ofertę świąteczną już dziś!

Oferty specjalne

Oferty specjalne opracowaliśmy specjalnie z myślą o wyjątkowych chwilach. Jak się zapatrujesz na nowe przygody? Bez względu na okazję u nas w Żurze odnajdziesz coś stworzonego specjalnie dla Ciebie. Sprawdź nasze oferty specjalne w Borach Tucholskich i zarezerwuj dla siebie pobyt.
 • Walentynki to wyjątkowy dzień, wyjątkowy czas przeznaczony na świętowanie prawdziwej miłości. Spędzić go można na wiele sposobów - my polecamy walentynkowy wyjazd w duecie do Borów Tucholskich. Zobacz, co możemy Ci zaproponować i przeżyj coś niesamowitego!
  Doświadczenia - bezcenne, pogoda - idealna, atrakcji - masa, czyli kwintesencja wakacji 2022 w Borach Tucholskich. Jeżeli poszukujesz najlepszego miejsca w najlepszej lokalizacji, oto jesteśmy. Witamy Cię w Żurze.
  Długi weekend majowy 2022 należy celebrować najbardziej jak to tylko możliwe. Też tak myślisz? Sprawdź, co mamy dla Ciebie w Żurze.
  Świętuj nowy rok w Żurze. Sylwester 2022 okaże się prawdziwie unikatowy!
  Ciesz się tym, jak w Borach Tucholskich natura budzi się z zimowego snu i skuś się na wyjątkowy pobyt wielkanocny 2022.
  Zorganizujmy dla Ciebie szybkie wakacje! Wybierz się na weekend w Borach Tucholskich i zrelaksuj się .
 • Pomyśl o niezapomnianym pobycie we dwoje . I teraz pomyśl, że właśnie może być w Twoim zasięgu! Zapewnij Wam cudowne wspomnienia i celebruj miłość w Borach Tucholskich w najlepszy sposób.
  Przekonaj się, co opracowaliśmy dla Ciebie na Boże Narodzenie 2022. Celebruj czas na urlopie .
  Przekonaj się, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie na długi weekend czerwcowy - Boże Ciało 2022 i daj się mile zaskoczyć!
  Wypoczynek w Borach Tucholskich poza weekendem? Genialny pomysł! Jeszcze dziś ustaw trasę na !
  Sprawdź nasz pakiet specjalny na wyjazd z dzieckiem i ciesz się najlepszymi, rodzinnymi wakacjami w Borach Tucholskich.
  W naszej strefie SPA czeka na Ciebie wymarzony zabieg na twarz. Poradź się naszych ekspertów i pozwól sobie na zabieg najwyższej jakości.
 • Wyobraź sobie mnóstwo atrakcji, , idealną pogodę, białe szaleństwo. Ferie zimowe 2022 zapowiadają się lepiej niż kiedykolwiek! W Żurze w Borach Tucholskich czekamy na Ciebie z ofertą specjalną!
Zarezerwuj
Wybierz dla siebie ofertę specjalną na 2022 rok i zarezerwuj swój pobyt w Borach Tucholskich już teraz! Widzimy się w Żurze.
Zarezerwuj